Yeşil Bayramiç Kendi Sahasında Mağlup

Yeşil Bayramiçspor bayan voleybol takımı, on üçüncü hafta karşılaşmasında kendi sahasında Rota Koleji’ne 3-2 mağlup oldu.

27 ARALIK 2017 / Mehmet Erben Arslan
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Yeşil Bayramiçspor bayan voleybol takımı, on üçüncü hafta karşılaşmasında kendi sahasında Rota Koleji’ne 3-2 mağlup oldu.
Bayramiç Spor Salonunda oynanan karşılamayı Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Sedat Bektaş, Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Dr. Firuz Erdil ve taraftarlar izledi. İzmir ekibi Rota Koleji karşısında başa baş bir oyun çıkaran Yeşil Bayramiçspor, beşinci sette mücadeleyi kaybetti. İlk sete hızlı başlayan Rota Koleji, seti 25-15 kazanmayı bildi. Taraftarın desteğini arkasına alan Yeşil Bayramiçspor toparlandı ve ikinci seti 25-23, üçüncü seti ise 25-22 kazandı. Dördüncü sette yeniden üstünlüğü ele alan Rota Koleji, seti 25-20 kazanarak maça denge getirdi. Maçın tay brekk setinde rakibine oranla daha fazla hata yapan Yeşil Bayramiçspor bayan Voleybol takımı bu seti de 16-14 kaybederek karşılaşmadan 3-2 mağlubiyetle ayrıldı. 
Yeşil Bayramiçspor, Bayan Voleybol takımı 14 takımlı ligde ilk yarıyı 2 galibiyet ve 11 mağlubiyet ile 12. sırada tamamladı.