Kale 1957 Spor Kulübü Final Grubuna Yükseldi

    Kale 1957 Spor Kulübü Kadınlar 1. Lig Play-Off Yarı Final Müsabakalarında karşılaştığı Mardin Büyükşehir Başakspor, Bolu Belediyesi ve Kuzeyboru Spor Kulübü takımlarını mağlup ederek final grubuna yükseldi.

    Haberi Oku

    18 Mart Çanakkale Zaferi

    Çanakkale Zaferi, tarihin akışını değiştiren, bağımsızlığı uğruna canını vermekten çekinmeyen Türk milletinin kahramanlık destanıdır. Bu vesileyle aziz şehitlerimizi minnet ve saygıyla anıyoruz.

    Haberi Oku

    Kadınlar Voleybol 1. Lig Play-Off Müsabakalarında Çanakkale Hakemi

    Bursa’da düzenlenen Kadınlar 1. Lig Play-Off müsabakalarında, ilimizin başarılı A Klasman Ulusal Voleybol Hakemi Barış Karakoyun önemli karşılaşmalarda düdük çalacak.

    Haberi Oku

    Kadın Futbol Takımımız 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Sahada

    Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Futbol Takımımız 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde sahaya çıktı.

    Haberi Oku

    Çanakkaleli Judocumuz Büyük Erkekler 81 kiloda İkinci

    Büyük erkekler 81 kiloda ter döken Çanakkaleli sporcumuz Nejat Rıza Guliev sıkletinde ikinci olarak, gümüş madalyanın sahibi oldu.

    Haberi Oku

    Okul Sporları Bilek Güreşi Yıldızlar Grup Yarışmaları

    Okul Sporları Bilek Güreşi Yıldızlar Grup Yarışmaları Çanakkale’de gerçekleşecek.

    Haberi Oku

    Çanakkaleli Basketbolcularımız Anadolu Yıldızlar Ligi Yarı Final Müsabakalarında Üçüncü

    Çanakkaleli Basketbolcularımız Anadolu Yıldızlar Ligi Yarı Final Müsabakalarında grubunda üçüncü olarak turnuvaya veda etti.

    Haberi Oku

    Çanakkaleli Sporcumuz Milli Takıma Girmeye Hak Kazandı

    U15 Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi temsil eden sporcumuz Hüseyin Aykut 75 kiloda Türkiye ikincisi olmuştur.

    Haberi Oku

    Çanakkale Ateşi Gençlik ve Spor Kulübü Türkiye Ashıhara Milli Takım Sporcularımız Birinci

    Çanakkale Ateşi Gençlik ve Spor Kulübü Türkiye Ashıhara Milli Takım Sporcularımız 2. Ashıhara Kata Kumite Avrupa Şampiyonası'nda Birinci Oldu.

    Haberi Oku

    Milli Atletlerimizin Başarıları Devam Ediyor

    Çanakkaleli Atletlerimizin başarıları hız kesmeden devam ediyor.

    Haberi Oku

    Çanakkale Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Haftalık Faaliyet Programı

    Çanakkale Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Haftalık Faaliyet Programımız 15.02.2020 - 21.02.2020

    Haberi Oku

    Emre Derya Balkan Üçüncüsü

    Çanakkaleli Atletimiz Emre Derya Balkan Üçüncüsü Oldu.

    Haberi Oku

    Çanakkale Ustalar Futbol Ligi 2. Devre Oynanan Maçlarla Başladı

    Çanakkale Ustalar Futbol Ligi 1. Devreyi geride bırakırken geçtiğimiz haftasonu oynanan maçlarla 2. devre başladı.

    Haberi Oku

    Çanakkale Merkez Tenis Kulübü’nden Büyük Başarı

    Çanakkale Merkez Tenis Kulübü sporcularından Enver Mustafa Şengören grubunda ikinci, turnuvada da üçüncü oldu.

    Haberi Oku

    Basketbol U14 Kızlar Bölge Şampiyonası Çanakkale’de

    Çanakkale Basketbol U14 Kızlar Bölge Şampiyonası’na Ev Sahipliği Yapıyor.

    Haberi Oku

    Çanakkale Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Haftalık Faaliyet Programı

    Çanakkale Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Haftalık Faaliyet Programımız 08.02.2020 - 14.02.2020

    Haberi Oku
    DİĞER HABERLERİ GÖSTER