Çanakkale’de Karate 3.Kademe Kıdemli Antrenör Yetiştirme Eğitimi Kursu Açılacaktır

  30 Eylül-15 Ekim 2019 tarihleri arasında Çanakkale’de “Karate 3.Kademe Kıdemli Antrenör Yetiştirme Eğitimi Kursu” açılacaktır.

  Haberi Oku

  Yurtlarımızda İlk Kez Barınacak Öğrencilerimize Uyum Programı Düzenlendi

  Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Psikologlarımız tarafından öğrencilerimize yurda uyum, akademik kaygılar, iletişim becerileri, aileden uzak kalma, arkadaşlık ilişkileri, bağımlılık, spor faaliyetleri ve öznel iyi oluş konularında bilgilendirme yapıldı.

  Haberi Oku

  Çanakkaleli Başarılı Sporcumuz Zeynep Taşkın Balkan Şampiyonu

  Balkan Taekwondo Federasyonu’nun 2019 yılı Faaliyet Programında yer alan Balkan Gençler Taekwondo Şampiyonası 13-15 Eylül 2019 tarihleri arasında Bulgaristan’ın Samakov şehrinde gerçekleşti.

  Haberi Oku

  Büyükler Makaralı Yay Erkek Takımımız Türkiye Üçüncüsü Oldu

  Açık Hava Okçuluk Türkiye Şampiyonası'nda ilimizi ve Gelibolu ilçemizi temsil eden sporcularımız Göksel Altıntaş, Sezer Çapkın ve Göker Gür’den oluşan takımımız Büyükler Makaralı Yay Erkekler kategorisinde Türkiye üçüncüsü oldu.

  Haberi Oku

  Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi 2. Grup Veli Toplantısı Gerçekleşti

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan İş Birliği Protokolü kapsamında gerçekleştirilen “Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi” 2. grup veli toplantısı 13 Eylül Cuma günü il merkezinde ve ilçelerde yoğun katılımla gerçekleştirilmiştir.

  Haberi Oku

  19. Dönem Çanakkale Gençlik Kampı 09-12 Eylül tarihleri arasında 271 Kampçı Gencimiz ile Gerçekleşti

  19. Dönem Çanakkale Gençlik Kampı 09-12 Eylül tarihleri arasında 271 Kampçı gencimiz ile gerçekleştirilmiş olup, gençlerimiz çeşitli gezi ve aktivitelere katılım sağladılar.

  Haberi Oku

  Çanakkaleli Sporcumuz Hasan Akçalı ve Çanakkale Kick Boks İl Temsilcisi Serkan Bozacı İl Müdürümüz Aziz Sinan Alp’i Ziyaret Etti

  Çanakkaleli sporcumuz Hasan Akçalı, 26-31 Ağustos tarihleri arasında Macaristan’ın Györ şehrinde gerçekleşen Avrupa Gençler Kick Boks Şampiyonası’nda Avrupa üçüncüsü olarak bronz madalyanın sahibi oldu.

  Haberi Oku

  Türkiye Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi Toplantısı Gerçekleşti

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan “İş Birliği Protokolü” kapsamındaki “Türkiye Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi” Milli Eğitim Müdürlüğü Proje İlçe Sorumluları ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlerimiz, bilgilendirme, hazırlık ve uygulama toplantısı, Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürümüz Sedat Bektaş başkanlığında 6 Eylül Cuma günü Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşti.

  Haberi Oku

  Görme Engelliler Goal Ball Erkek Takımımız Yükselme Şampiyonası’na Katıldı

  Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu 2019 yılı faaliyet programında yer alan Görme Engelliler Goal Ball Erkekler lige yükselme müsabakaları 32 takımın katılımıyla 30 Ağustos 4 Eylül tarihleri arasında Konya’da gerçekleşti.

  Haberi Oku

  Sağlık Servisimiz Tüm Lisanslı Sporcularımıza Hizmet Veriyor

  Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Sağlık Servisimiz tüm lisanslı sporcularımıza ve yurtlarımızda konaklayan öğrencilerimize ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

  Haberi Oku

  Başarılı Tenisçimiz Nisa Bulut Büyükler Hafta Sonu Turnuvası’nda Şampiyon Oldu

  Büyükler Hafta Sonu Tenis Turnuvası 2-5 Eylül tarihleri arasında İstanbul Koza Wos Eğitim Kulübü’nde gerçekleşti.

  Haberi Oku

  Başarılı Sporcumuz Noyan Çerçi Makaralı Yay Minik Erkekler Kategorisinde Türkiye İkincisi Oldu

  Türkiye Okçuluk Federasyonu faaliyet programında yer alan 2019 Zafer Haftası Minikler Açık Hava Türkiye Şampiyonası 30 Ağustos-1 Eylül tarihleri arasında Bursa’da gerçekleşti.

  Haberi Oku

  Başarılı Sporcumuz Hatice Yılmaz 3. Çayeli Kriteryum Yol Yarışı’nda Birinci Oldu

  Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından bu yıl 3.’sü düzenlenen Çayeli Kriteryum Yol Yarışı 31 Ağustos tarihinde Rize Çayeli’nde gerçekleşti.

  Haberi Oku

  Minik Tenisçilerimizden Büyük Başarı

  Türkiye Tenis Federasyonu tarafından düzenlenen 8-9-10 Yaş Yaz Kupası 26-31 Ağustos tarihleri arasında İzmir Kültürpark Tenis Kulübü’nde gerçekleşti.

  Haberi Oku

  Çanakkale Ustalar Futbol Ligi Başlıyor

  Kalplerindeki futbol aşkı hiç bitmeyen futbol sevdalılarına yönelik olarak Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, ASKF ve TÜFAD işbirliğinde Çanakkale Ustalar Futbol Ligi 2019-2020 futbol sezonunda başlıyor

  Haberi Oku

  30 Ağustos Zafer Bayramı Etkinlikleri Kapsamında Çanakkale Boğazı Açık Su Yüzme Yarışması Düzenlendi

  30 Ağustos Zafer Bayramı Etkinlikleri Kapsamında Çanakkale Boğazı Açık Su Yüzme Yarışması Eceabat kumsalında başlayıp Çanakkale Çimenlik Kalesi'nde son buldu.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER