Çanakkale Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Haftalık Faaliyet Programımız 15.02.2020 - 21.02.2020
15.02.2020 CUMARTESİ
Futbol Süper Amatör Lig
13:00
Ç.Kale Dardanel Sk- Gümüşçayspor
18 Mart Stadyumu
Futbol 1. Amatör Lig
15:00
Ç.Kale Genç 1915 Spor - Güneylispor
18 Mart Suni Çim
Futbol U 19 Ligi
14:00
Bozcaadaspor - Kepezspor
Ezine 22 Eylül İlçe
15:00
Bigaspor - Evreşespor
Biga İlyas Bayram
Futbol U 17 Ligi
13:00
Bigaspor - Gelibolu 26 Kasım Spor
Biga İlyas Bayram
15:00
Küçükkuyu Gençlerbirliği - Ç.Arslancaspor
Küçükkuyu Belde
Futbol U 15 Ligi A Grubu
11:00
Ç.Kale Gençlerbirliği - Ç.Arslancaspor
18 Mart Suni Çim
13:00
Ç.Barbarosspor - Ç.Kale Dardanel Sk
18 Mart Suni Çim
14:00
Atatürk Mah.Umut Gsk - Hastanebayırı Gsk
Gençlik Merkezi
Futbol U 15 Ligi B Grubu
12:00
Bozcaadaspor - Ezinespor
Ezine 22 Eylül İlçe
13:00
Kepezspor – Onurspor
Kepez Atatürk
Futbol U 15 Ligi C Grubu
11:00
Bigaspor - Gümüşçayspor
Biga İlyas Bayram
Akçapınar Köyü 2020 Yılı Dostluk Ve Kardeşlik Turnuvası
11:00
Kalafat - Çıplak
Akçapınar Futbol Sahası
13:00
Bozalan - Civler
Akçapınar Futbol Sahası
15:00
Çınarlı – Tevfikiye
Akçapınar Futbol Sahası
Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği
16:30
Lapseki Atalarspor - Kepezspor(B)
Lapseki Plevne S.S.
14:00
Y. Bayramiçspor - Kale 1957(B)
Bayramiç S.S.
Yüzme
09:00
11-12 Yaş 2. Vize Müsabakaları
Çomü Yarı Olimpik Yüzme Havuzu
16.02.2020 PAZAR
Voleybol 1. Lig
16:00
Kale 1957 Spor - Mehmet Erdem Marmara Akademi
Çan S.S
Futbol Spor Toto Bölgesel Amatör Lig
14:00
Bigaspor - Bozcaadaspor
Biga İlyas Bayram
Futbol Süper Amatör Lig
13:00
Yeni Çanspor - Geliboluspor
Çan İbrahim Bodur
14:00
Küçükkuyu Gençlerbirliği - Karabiga Belediyesi Gsk
Küçükkuyu Belde
14:00
Hastanebayırı Gsk - Biga Adaspor
18 Mart Suni Çim
15:00
Kepezspor - Ezinespor
Kepez Atatürk
Futbol 1. Amatör Lig
12:00
Ç.Barbarosspor - Dümrekspor
18 Mart Suni Çim
14:00
Yeşil Bayramiçspor - Kocatepe Gsk
Bayramiç Atatürk
14:00
Ayvacık Belediyespor - Çardakspor
Ayvacık İlçe
14:00
Bayırköyspor - Ç.Arslancaspor
G.Bolu Mehmetçik
16:00
Ç.Tarımspor - Yenicespor
18 Mart Suni Çim
Futbol U 17 Ligi
12:00
Kepezspor - Ç.Barbarosspor
Kepez Atatürk
13:00
Hastanebayırı Gsk - Bozcaadaspor
Gençlik Merkezi
15:00
Özlem Kayalı İlkokulu Gsk - Kavakköy Belediyespor
Gençlik Merkezi
Futbol Çanakkale Ustalar Ligi Turnuvası
14:00
Yenice Masterler - Ayvacık Masterler
Yenice İlçe
14:00
Gökçeada Masterler - Ezine Masterler
Gökçeada İlçe
18:00
Boğazgücü Masterler - 18 Mart Masterler
18 Mart Suni Çim
Akçapınar Köyü 2020 Yılı Dostluk Ve Kardeşlik Turnuvası
11:00
Güzelyalı - Pınarbaşı
Akçapınar Futbol Sahası
13:00
Üvecik – Gökçalı
Akçapınar Futbol Sahası
15:00
Akçapınar - Kumkale
Akçapınar Futbol Sahası
Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği
18:00
Ç.Kale Belediye Spor(D)
- Lapseki Atalarspor
Belediye S.S
19:30
Ç.Kale Belediye Spor(A) - Kepezspor(B)
Belediye S.S
Atıcılık Ve Avcılık
09:00
Havalı Silahlar Atıcılık Ligi Yarışmaları
Gelibolu Atıcılık Poligonu
Yüzme
09:00
11-12 Yaş 2. Vize Müsabakaları
Çomü Yarı Olimpik Yüzme Havuzu
17.02.2020 PAZARTESİ
Futbol U 19 Ligi
16:00
Hastanebayırı Gsk - Ç.Barbarosspor
18 Mart Suni Çim
Futbol U 15 Ligi C Grubu
16:00
Biga Çiçeklidedespor - Biga Adaspor
Biga İlyas Bayram
Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği
16:30
Kepezspor(A) - Kale 1957(B)
18 Mart S.S
19:30
Ç.Kale Belediyespor(D) - Kepezspor(B)
18 Mart S.S
18:00
Ç.Kale Belediyespor(C) - Kale 1957(A)
18 Mart S.S
18.02.2020 SALI
Koşabiliyorken Koş Kurumlar Arası Futbol Turnuvası
18:00
Yol Ulaşım - Gestaş
Teknopark
19:00
Kaplanlar - Yatırım 1
Teknopark
Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği
16:00
Ç.Kale Belediyespor(A) - Lapseki Atalarspor
18 Mart S.S
17:30
Ç.Kale Belediyespor(B) - Kepezspor(A)
18 Mart S.S
19.02.2020 ÇARŞAMBA
Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği
18:00
Lapseki Atalarspor - Ç.Kale Belediyespor(D)
Lapseki Plevne S.S.
20.02.2020 PERŞEMBE
Koşabiliyorken Koş Kurumlar Arası Futbol Turnuvası
18:00
Yatırım A - Parion Fc
Teknopark
Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği
15:00
Kepezspor(B) - Lapseki Atalarspor
18 Mart S.S.
13:00
Kale 1957 (B) - Ç.Kale Belediyespor(B)
Çan S.S
15:00
Kale 1957 (A) - Ç.Kale Belediyespor(C)
Çan S.S
21.02.2020 CUMA
Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği
18:00
Kepezspor(A) - Ç.Kale Belediyespor(B)
18 Mart S.S