Çanakkale Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Haftalık Faaliyet Programımız 11 - 17 Ocak 2020
11.01.2020 CUMARTESİ
Voleybol 2.Lig Kadınlar
13:00
Biga Çiçeklidede - İnegöl Voleybol
Biga S.S
Futbol 1. Amatör Lig
15:00
Ç.Kale Genç 1915 Spor - Yeşil Bayramiçspor
18 Mart Suni Çim
Futbol U 19 Ligi
13:00
Ç.Kale Dardanel Sk - Kepezspor
18 Mart Suni Çim
14:00
Bigaspor - Hastanebayırı Gsk
Biga İlyas Bayram
14:00
Küçükkuyu Gençlerbirliği - Ç.Barbarosspor
Küçükkuyu Belde
14:00
Yeni Çanspor - Bozcaadaspor
Çan İbrahim Bodur
Voleybol Yıldız Kızlar İl Birinciliği
16:30
Kale 1957 Spor - Fener Spor (B)
Çan S.S
11:00
Yeşil Bayramiç Spor - Gökçeada Akademi Spor
Bayramiç S.S
Basketbol U 14 Erkekler Fg
15:00
Biga Gelişim Sk - Türk Telekom S.K
Biga S.S
Basketbol U 14 Erkekler Fg
12:30
Basketbol Atölyesi S.K - Optimum Spor
Çomü Eğitim Fakültesi S.S
Satranç
10:30
Hızlı Satranç İl Birinciliği Turnuvası
Çomü Ösem
Akçapınar Dostluk Ve Kardeşlik Futbol Turnuvası
11:00
Kumkale - Halileli
Akçapınar Futbol Sahası
13:00
Gökçalı - Akçeşme
Akçapınar Futbol Sahası
15:00
Güzel Yalı - Üvecik
Akçapınar Futbol Sahası
Cimnastik
10:00
Kulüpler Arası Aerobik Cimnastik İl Birinciliği Yarışmaları
Anafartalar S.S
12.01.2020 PAZAR
Futbol 1. Amatör Lig
13:00
Ç.Arslancaspor - Ç.Barbarosspor
18 Mart Suni Çim
14:00
Çardakspor - Kocatepe Gsk
Çardak Belde
14:00
Güneylispor - Bayırköyspor
G.Bolu Mehmetçik
14:00
Ayvacık Belediyespor - Ç.Tarımspor
Ayvacık İlçe
15:00
Dümrekspor - Yenicespor
18 Mart Suni Çim
Futbol U 14 Ligi Play Off Yarı Final
14:00
Hastanebayırı Gsk - Biga Adaspor
Lapseki İlçe
Voleybol Yıldız Kızlar İl Birinciliği
11:00
Çanakkale Belediye Spor (B) - Gökçeada Akademi Spor
18 Mart S.S
14:00
Biga Çiçeklidede Spor - Fener Spor (A)
Biga S.S
18:00
Kepez Spor - Çanakkale Belediye Spor (A)
Belediye S.S
Basketbol U 14 Erkekler Fg
11:30
Biga Gelişim S.K
- Optimum Spor
Biga S.S
15:30
Işık Gençlik S.K - Türk Telekom Spor
18 Mart S.S
17:00
Basketbol Atölyesi S.K - Dev Adam P.R.S.K
18 Mart S.S
Satranç
11:30
Hızlı Satranç İl Birinciliği Turnuvası
Çomü Ösem
Akçapınar Dostluk Ve Kardeşlik Futbol Turnuvası
11:00
Erenköy - Tevfikiye
Akçapınar Futbol Sahası
13:00
Bozalan - Kalafat
Akçapınar Futbol Sahası
15:00
Çınarlı - Çıplak
Akçapınar Futbol Sahası
13.01.2020 PAZARTESİ
Voleybol Yıldız Kızlar İl Birinciliği
12:00
Gökçeada Akademi Spor - Çanakkale Belediye Spor (B)
Gökçeada S.S
Basketbol U 14 Erkekler Fg
19:30
Basketbol Atölyesi S.K - Türk Telekom S.K
Anafartalar S.S
21:00
Işık Gençlik S.K - Dev Adam P.R.S.K
Anafartalar S.S
14.01.2020 SALI
Koşabiliyorken Koş Kurumlar Arası Teknopark Futbol Turnuvası
18:00
Gestaş - Yol Ulaşım
Teknopark Halı Saha
19:00
Yatırım 1 - Kaplanlar
Teknopark Halı Saha
Basketbol U 14 Erkekler Fg
18:30
Işık Gençlik S.K - Optimum Spor
18 Mart S.S
Voleybol Yıldız Kızlar İl Birinciliği
16:30
Çanakkale Belediye Spor (A) - Fener Spor (B)
18 Mart S.S
15.01.2020 ÇARŞAMBA
Voleybol 1.Lig Kadınlar
17:00
Çanakkale Belediye - Sarıyer Belediye
Anafartalar S.S
Voleybol Yıldız Kızlar İl Birinciliği
18:00
Kepez Spor - Çanakkale Belediye Spor (C )
Belediye S.S
Basketbol U 16 Erkekler Fg
20:00
Türk Telekom S.K - Biga Gelişim S.K
Anafartalar S.S
16.01.2020 PERŞEMBE
Voleybol Yıldız Kızlar İl Birinciliği
19:30
Çanakkale Belediye Spor (A) - Kepez Spor
Belediye S.S
Koşabiliyorken Koş Kurumlar Arası Teknopark Futbol Turnuvası
18:00
Parion Fc - Yatırım A
Teknopark Halı Saha
Basketbol U 16 Erkekler Fg
18:30
Optimum Spor - Türk Telekom S.K
18 Mart S.S
17.01.2020 CUMA
Basketbol U 16 Erkekler Fg
18:30
Çanakkale Belediye S.K - Işık Gençlik S.K
18 Mart S.S