Çanakkale Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Haftalık Faaliyet Programımız (30.11.2019 - 06.12.2019)
30.11.2019 CUMARTESİ
Voleybol Kadınlar 2.Lig
13:00
Biga Çiçeklidede - Salihli Bld.
Biga S.S
Voleybol Genç Kızlar İl Birincliği
15.30
Biga Çiçeklidede - Fener Spor
Biga S.S
Futbol 1.Amatör Lig
14:00
Ç.Arslancaspor - Yeşil Bayramiçspor
18 Mart Suni Çim
14:00
Bayırköyspor - Ç.Tarımspor
G.Bolu Mehmetçik
Futbol U 16 Ligi
12:00
Hastanebayırı Gsk - Ç.Barbarosspor
18 Mart Suni Çim
14:00
Kepezspor - Bigaspor
Kepez Atatürk
14:00
Kalkımspor - Onurspor
Kalkım Belde
Futbol U 14 Ligi A Grubu
14:00
Ç.Kale Esenler Gsk - Hastanebayırı Gsk
Gençlik Merkezi
16:00
Ç.Barbarosspor
- Atatürk Mah.Umut Gsk
18 Mart Suni Çim
Futbol U 14 Ligi B Grubu
12:00
Kepezspor - Ç.Kale Gençlerbirliği
Kepez Atatürk
14:00
Ezinespor - Çanakkalespor Fk
Ezine 22 Eylül İlçe
Hentbol
10:00
Anadolu Yıldızlar Ligi Hentbol Seçmeleri
Anafartalar S.S
Basketbol U 16 Kadınlar
13:00
Türk Telekom S.K - Ayvacık Belediyespor
18 Mart S.S
Basketbol U 16 Erkekler - A
14:30
Çanakkale Belediye (A) - Gelibolu Spor
18 Mart S.S
Basketbol U 14 Erkekler - B
16:00
Türk Telekom S.K - Biga Gelişim S.K
18 Mart S.S
Basketbol U 18 Erkekler
17:30
Işık Gençlik S.K - Biga Gelişim S.K
18 Mart S.S
Satranç
11:00
Çanakkale İl Birinciliği
Çömü Ösem
Yüzme
09:00
Türkiye Yüzme Federasyonu 13 (2006-) Yaş Ve Büyükler (Kadın/Erkek) Çanakkale İl Ön Eleme Müsabakalrı
Çomü Yarı Olimpik Yüzme Havuzu
01.12.2019 PAZAR
Voleybol 1. Lig Kadınlar
14:00
Çanakkale Bld. - Edremit Bld.Altınoluk
Anafartalar S.S
16:30
Mehmet Erdem Marmara Akademi - Kale 1957 Spor
İstanbul 50.Yıl Deniz Esınduy S.S
Voleybol Genç Kızlar İl Birincliği
10:30
Biga Çiçeklidede - Gökçeada Akademi Spor
Anafartalar S.S
Voleybol Analig Bayanlar İl Seçmeleri
11:00
Analig Bayanlar İl Seçmeleri
18 Mart S.S
Futbol Spor Toto Bölgesel Amatör Lig
14:00
Bozcaadaspor - Edirnespor
Bozcaada 20 Eylül İlçe
14:00
Çerkezköy 1911 Doğan Spor - Bigaspor
Mustafa Uğraş Stadı - Çerkezköy-Tekirdağ
Futbol Süper Amatör Lig
13:00
Yeni Çanspor - Hastanebayırı Gsk
Çan İbrahim Bodur
14:00
Kepezspor - Küçükkuyu Gençlerbirliği
Kepez Atatürk
14:00
Biga Adaspor - Karabiga Belediyesi Gsk
Biga İlyas Bayram
14:00
Ezinespor - Ç.Kale Dardanel Sk
Ezine 22 Eylül İlçe
14:00
Geliboluspor - Lapsekispor
G.Bolu Mehmetçik
14:00
Gümüşçayspor - Gökçeadaspor
Gümüşçay Belde
Futbol 1. Amatör Lig
12:00
Dümrekspor - Ç.Kale Genç 1915 Spor
18 Mart Suni Çim
14:00
Yenicespor - Ayvacık Belediyespor
Yenice İlçe
14:00
Çardakspor - Güneylispor
Çardak Belde
14:00
Kocatepe Gsk - Ç.Barbarosspor
18 Mart Suni Çim
Futbol U 14 Ligi A Gurubu
16:00
Ç.Kale Fenerspor - Kocatepe Gsk
18 Mart Suni Çim
Futbol U 14 Ligi B Grubu
12:00
Boozcadaspor - Onurspor
Ezine 22 Eylül İlçe
Futbol U 14 Ligi C Gurubu
14:00
Lapsekispor - Biga Adaspor
Lapseki İlçe
Çanakkale Usatalar Ligi Turnuvası
14:00
Ayvacık Masterler - Yenice Masterler
Ayvacık İlçe
15:30
Çan Masterler - Gökçeada Masterler
Çan İbrahim Bodur
19:00
18 Mart Masterler - Ezine Masterler
18 Mart Suni Çim
Basketbol U 14 Kadınlar
18:00
Türk Telekom S.K - Çanakkale Yıldızları S.K
Anafartalar S.S
13:30
Ayvacık Belediye Spor - Gelibolu Spor
Ayvacık S.S
Basketbol U 14 Erkekler - B
13:30
Biga Gelişim S.K
- Işık Gençlik S.K
Biga S.S
Basketbol U 18 Erkekler
15:00
Biga Gelişim S.K - Işık Gençlik S.K
Biga S.S
Basketol U 14 Erkekler A
12:00
Ayvacık Belediye Spor - Optimum Spor
Ayvacık S.S
Atıcılık Ve Avcılık
09:00
3. Havalı Silahlar Atıcılık Ligi Yarışmaları
Gelibolu Havalı Silahlar Atıcılık Poligonu
Satranç
11:00
Çanakkale İl Birinciliği
Çömü Ösem
04.12.2019 ÇARŞAMBA
Basketbol U 14 Erkekler A
18:00
Kepezspor - Optimum Spor
Anafartalar S.S
Basketbol U 14 Kadınlar
18:00
Biga 18 Eylül S.K - İçdaş S.K
Biga S.S
05.12.2019 PERŞEMBE
Basketbol U 18 Erkekler
19:00
Türk Telekom S.K - Çanakkale Belediye B
Anafartalar S.S
06.12.2019 CUMA
Basketbol U 14 Erkekler
18:00
Basketbol Atölyesi S.K
Işık Gençlik S.K
18 Mart S.S