Yönetim


 


Çanakkale Valisi
Orhan TAVLI

1965 yılında doğdu. 1987 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu.

Orhan Tavlı sırasıyla;

(1988-1991) Sivas İli Kaymakam Adaylığı,

(1991-1993) Giresun-Güce İlçesi Kaymakamlığı,

(1993-1995) Samsun-Ayvacık İlçesi Kaymakamlığı,

(1995-1998) Erzurum-Aziziye (Ilıca) İlçesi Kaymakamlığı,

(01.09.1998-15.12.1998) İçişleri Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı Dış İlişkiler Şubesi,

(1999-2014) Ankara-Mülkiye Müfettişliği görevlerinde bulundu.

Mesleki Eğitim amacıyla;

(06.09.1989-06.09.1990) tarihleri arasında İngiltere’de,

(01.06.2007-31.12.2007) tarihleri arasında (University of Central Florida) ABD’de bulundu.

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinde 2008 yılında Kamu Yönetimi alanında Yüksek Lisansını tamamladı. 

(2014-2016) tarihleri arasında yürütmüş olduğu Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanlığı görevinden 10 Eylül 2016 tarih ve 29827 Sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 2016/9158 Sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile Çanakkale Valiliğine atandı.

Vali Orhan Tavlı, evli ve 2 çocuk babasıdır.   






ŞUBE MÜDÜRLERİ 
 MALİ İŞLER 
ŞUBE MÜDÜRÜ

İDARİ İŞLER ŞUBE 
MÜDÜRÜ 

SPOR HİZMETLERİ
ŞUBE MÜDÜRÜ
TESİSLER VE İŞLETMELER 
ŞUBE MÜDÜRÜ 
GENÇLİK MERKEZLERİ
KOORDİNASYON 
ŞUBE MÜDÜRÜ

 Nafiz KÖKSAL
Dahili: 116
 Saadet KURT
Dahili: 132
Sedat BEKTAŞ
Dahili: 104 
Dr. Firuz ERDİL
Dahili: 102
Cihat GÜNDÜZ
Dahili: