HABERARŞİVİ
 • 21

  EYLÜL

  Sedat Bektaş’tan Yusuf Eroğlu’na Plaket

  Çanakkale Yüzme İl Temsilciliği görevinden ayrılan Yusuf Eroğlu Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Sedat Bektaş’a ve Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Dr. Firuz Erdil’e veda ziyaretinde bulundu.

 • 20

  EYLÜL

  Başarılı Sporcumuz Fatma Nur Ozar Milli Takımla Karadağ Yolunda

  Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Sedat Bektaş, Karadağ’da yapılacak olan Balkan Kick Boks Şampiyonası öncesi Çanakkale Kick Boks İl Temsilcisi Serkan Bozacı başarılı sporcu Fatma Nur Ozar ve Antrenörü Halil Özdeş’i ağırladı.

 • 18

  EYLÜL

  Nüammer Uslu Dardanel Maçını İzledi

  İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sn. Nüammer USLU Dardanelspor-Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor 3.Lig futbol müsabakasını izledi.

 • 18

  EYLÜL

  BARIŞ İÇİN KOŞUYORUM

  Dünyanın en önemli tematik parkurlarından biri olan tarihi Gelibolu Yarımadası'nın eşsiz atmosferinde, sporcunun destekçisi Turkcell ile muhteşem bir maraton deneyimi yaşamak için siz de hemen yerinizi alın.

 • 16

  EYLÜL

  Spor Ve Sporcu Dostu Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Dağ Çanakkale’den Ayrıldı

  2011 yılından itibaren Çanakkale’de Vali Yardımcısı olarak görev yapan Bekir Sıtkı DAĞ 6 yıllık görevi sonrası Çanakkale’den ayrıldı. Kurum Veda Ziyaretleri kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzü ziyaret eden Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı DAĞ İl Müdür Vekili Sedat BEKTAŞ ve Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Dr. Firuz ERDİL tarafından karşılandı.

 • 15

  EYLÜL

  Bektaş ve Erdil’den Dünya Şampiyonuna Ziyaret

  Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Sedat Bektaş, Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Dr. Firuz Erdil ve Antrenörlerimiz ile birlikte Macaristan’da yapılan Bilek Güreşi Dünya Şampiyonasından İlimize Altın Madalya ile dönen başarılı sporcu Ümit Burunlula'rı ziyaret ettiler.

 • 13

  EYLÜL

  Sn. Bülent Turan Gökçeada Stadını Gezdi

  Ak Parti Çanakkale Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Sn. Bülent Turan Gökçeada ziyareti kapsamında yapımı tamamlanmak üzere olan Gökçeada stadını gezdi.

 • 13

  EYLÜL

  Emine Göğebakan Türkiye Şampiyonu

  Çanakkale’nin Taekwondoda’ki Gururu Emine Göğebakan Samsun’da yapılan Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonasında tüm maçlarını nakavt İle kazanarak Türkiye şampiyonu olmayı başardı ve Avrupa Şampiyonasına direk katılma hakkı kazandı

 • 12

  EYLÜL

  Dünya Şampiyonu Çanakkale’de

  Başarılı Sporcumuz Ümit Burunlular Macaristan’da yapılan Bilek Güreşi Dünya Şampiyonasından İlimize Altın Madalya ile döndü

 • 11

  EYLÜL

  Türkiye Gençler Satranç Şampiyonası Sona Erdi

  Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) tarafından Çanakkale'de düzenlenen Türkiye Gençler Satranç Şampiyonası yapılan ödül töreni ile sona erdi.

 • 7

  EYLÜL

  Başarılı Sporcumuz İsmail Yağız Milli Takıma Seçildi

  Çanakkale’mizin başarılı Jimnastik sporcusu İsmail Yağız 11-16 Eylül tarihleri arasında Manisa’da düzenlenecek olan Milli Takım Takım kampına katılacak.

 • 7

  EYLÜL

  Çanakkale Kamplarının 1 Dönemi Sona Erdi

  T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği 27 Ağustos-15 Eylül 2017 tarihleri arasında 81 ilden gelen gençlerimizin katıldığı Çanakkale Kampının 1. Dönemi sona erdi.

 • 6

  EYLÜL

  Türkiye Gençler Satranç Şampiyonası Çanakkale’de Başladı

  2017 Türkiye Gençler Satranç Şampiyonası Miller Holding sponsorluğunda 5-10 Eylül 2017 tarihleri arasında ÇOMÜ Dardanos Uygulama Oteli Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen açılış töreniyle başladı.

 • 30

  AĞUSTOS

  Çanakkale Boğazı’nı Yüzerek Geçtiler

  30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla geleneksel olarak 31’inci kez düzenlenen ’Boğazı Yüzerek Geçme Yarış’ında, Avrupa yakasında Eceabat ile Asya bölümünde yer alan Çimenlik Kalesi arasındaki 3,5 millik parkurda gerçekleştirildi. Parkurda yarışı tamamlama süresi 1 saat 45 dakika olarak belirlendi. Yarışlar sebebiyle Çanakkale Boğazı çift yönlü olarak transit gemi geçişlerine kapatıldı. Yarışmaya toplamda 622 kişi başvururken, yüzmeye 480 kişi katıldı. 436 kişi yarışmayı bitirdi.

 • 30

  AĞUSTOS

  Çanakkale’de 30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkuyla Kutlandı

  Çanakkale’de, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95’inci yıl dönümü gerçekleşen törenlerle coşkuyla kutlandı.