Çanakkale Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Haftalık Faaliyet Programımız (12.10.2019 - 18.10.2019)

  Çanakkale Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Haftalık Faaliyet Programımız (12.10.2019 - 18.10.2019)

  Haberi Oku

  Amatör Spor Haftası Etkinlikleri Kapsamında Atletizm Yarışmaları Gerçekleşti

  Amatör Spor Haftası Etkinlikleri Kapsamında Atletizm Yarışmaları 10 Ekim Perşembe günü 18 Mart Stadyumu’nda gerçekleşti.

  Haberi Oku

  Evinin Sultanları Voleybol Turnuvası Başladı

  Ev hanımları ve çalışan kadınların, düzenli fiziksel aktivite alışkanlığına özendirerek, beden ve ruh sağlıklarını geliştirmek üzere Evinin Sultanları projesi kapsamında Voleybol Turnuvası başladı.

  Haberi Oku

  Amatör Spor Haftası Etkinlikleri Kapsamında Sporcu Sağlığı Semineri Gerçekleşti

  Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Sağlık Servisimizden Dr.Firuz Erdil moderatörlüğünde, Psikologlarımız Seda Solmaz ile Aslı Baş, Diyetisyenimiz Burcu Yılmaz ve Fizyoterapistimiz Mehmet Çakıcı tarafından Sporcu Sağlığı Semineri verilmiştir.

  Haberi Oku

  Turkcell Gelibolu Maratonu Gerçekleşti

  Bu yıl beşincisi düzenlenen Turkcell Gelibolu Maratonu “Adımlar Fidana” temasıyla 6 Ekim 2019 Pazar günü Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alanı’nda koşuldu.

  Haberi Oku

  Okul - Mahalle Spor Kulüpleri Spor Faaliyetlerine Başladı

  Öğrenciler, veliler ve mahalle sakinlerinin bir araya gelerek spor faaliyetlerinin gerçeklemesi için Okul - Mahalle Spor Kulüpleri Faaliyetlerine başladı.

  Haberi Oku

  Bir Günde Bin Yıl Tarih ve Medeniyet Gezisi-Payitaht Kura Çekimi Gerçekleşti

  İlimizde Bir Günde Bin Yıl Tarih ve Medeniyet Gezisi-Payitaht’a katılacak öğrencilerimizi belirlemek için İl Müdürümüz Aziz Sinan Alp ve Şube Müdürlerimiz ile kura çekimi gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  Amatör Spor Haftası Yürüyüş ve Açılış Töreni Gerçekleşti

  Bu yıl 07-13 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan ‘‘Amatör Spor Haftası’’ etkinlikleri 7 Ekim Pazartesi günü Yürüyüş ve Açılış Töreni ile başladı.

  Haberi Oku

  Amatör Spor Haftası Başlıyor

  Amatör Spor Haftası geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda Çanakkale’de büyük bir coşku içinde kutlanacak.

  Haberi Oku

  Çanakkale Ustalar Futbol Ligi Fikstürü Çekilen Kuralar Sonucu Belli Oldu

  Çanakkale Ustalar Futbol Ligi Fikstürü 27 Eylül Cuma günü Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda çekilen kuralar sonucu belli oldu.

  Haberi Oku

  Başarılı Taekwondocularımızdan İl Müdürümüz Aziz Sinan Alp’e Ziyaret

  Çanakkaleli Taekwondocularımızdan Zeynep Gonca Erdoğan, Defne Özmen, İbrahim Buğra Duman ve antrenörleri Asuman Pişkin ile 18 Mart Spor Kulübü Başkanı Önder Ergül İl Müdürümüz Aziz Sinan Alp’i ziyaret etti.

  Haberi Oku

  Turkcell Gelibolu Maratonu’na Günler Kaldı

  Bu yıl beşincisi gerçekleştirilecek olan Turkcell Gelibolu Maratonu 6 Ekim Pazar 2019 tarihinde Tarihi Gelibolu Yarımadası'nda gerçekleşecektir.

  Haberi Oku

  Sağlık İçin Beraber Yürüyelim Etkinliği Çanakkale’de Gerçekleştirildi

  Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında Sağlık için "Beraber Yürüyelim" Etkinliği Golf Çay Bahçesi’nde başlayıp, Çağlar Kaynak Basketbol Sahası’nda son buldu.

  Haberi Oku

  Balkan Şampiyonu Zeynep Taşkın İl Müdürümüz Aziz Sinan Alp’i Ziyaret Etti

  Bulgaristan’ın Samakov şehrinde yapılan Balkan Gençler Taekwondo Şampiyonası’nda 49 kg.’da Türk Milli Takımı adına yarışan Çanakkaleli başarılı sporcumuz Zeynep Taşkın ve Çanakkale Taekwondo İl Temsilcisi Hasan Altunışık, Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Aziz Sinan Alp’i makamında ziyaret etti.

  Haberi Oku

  Çanakkale’de Karate 3.Kademe Kıdemli Antrenör Yetiştirme Eğitimi Kursu Açılacaktır

  30 Eylül-15 Ekim 2019 tarihleri arasında Çanakkale’de “Karate 3.Kademe Kıdemli Antrenör Yetiştirme Eğitimi Kursu” açılacaktır.

  Haberi Oku

  Yurtlarımızda İlk Kez Barınacak Öğrencilerimize Uyum Programı Düzenlendi

  Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Psikologlarımız tarafından öğrencilerimize yurda uyum, akademik kaygılar, iletişim becerileri, aileden uzak kalma, arkadaşlık ilişkileri, bağımlılık, spor faaliyetleri ve öznel iyi oluş konularında bilgilendirme yapıldı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER