09.11.2019 CUMARTESİ
Futbol 1. Amatör Lig
14:00
Ç.Tarımspor - Dümrekspor
18 Mart Suni Çim
16:00
Ç.Kale Genç 1915 Spor - Ç.Arslancaspor
18 Mart Suni Çim
Futbol U 16 Ligi
13:00
Bozcaadaspor - Hastanebayırı Gsk
Ezine 22 Eylül İlçe
14:00
Kepezspor - Kalkımspor
Kepez Atatürk
Futbol U 14 Ligi A Grubu
12:00
Ç.Kale Esenler Gsk - Çanakkale Fenerspor
Gençlik Merkezi
16:30
Atatürk Mah.Umut Gsk - Kocatepe Gsk
Gençlik Merkezi
13:30
Ç.Barbarosspor - Ç.Arslancaspor
Gençlik Merkezi
Futbol U 14 Ligi B Grubu
12:00
Kepezspor - Çanakkalespor Fk
Kepez Atatürk
15:00
Ezinespor - Bozcaadaspor
Ezine 22 Eylül İlçe
15:00
Ç.Kale Gençlerbirliği - Onurspor
Gençlik Merkezi
Futbol U 14 Ligi C Grubu
14:00
Lapsekispor - Bigaspor
Lapseki İlçe
Futbol Çanakkale Ustalar Ligi Turnuvası
19:00
Ezine Masterler
-Ayvacık Masterler
Ezine 22 Eylül İlçe
Basketbol U 18 Genç Erkekler
14:00
Biga Gelişim S.K. - Ç.Kale Belediye(B)
Biga S.S
Basketbol U 16 Yıldız Erkekler
13:00
Optimum S.K. - Işık Gençlik S.K.(B)
Anafartalar S.S.
14:30
B.A.S.K.(B) - Işık Gençlik S.K.(A)
Anafartalar S.S.
Yelken
12:00
Atatürk'ü Anma Kupası Yelken Yarışları
Belediye Su Sporları Merkezi
Briç
12:00
Atatürk'ü Anma Briç Turnuvası
Çanakkale Karadenizliler Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Salonu
10.11.2019 PAZAR
Voleybol 1. Lig
14:00
Kale 1957 Spor - Küçükyalı Y. Spor
Çan S.S
Futbol Spor Toto Bölgesel Amatör Lig
14:00
Bigaspor - Ortaköy
Biga İlyas Bayram
14:00
Vizespor - Bozcaadaspor
Vize İlçe Std. - Vize- K.Eli
Futbol Süper Amatör Lig
13:00
Gökçeadaspor - Ezinespor
Gökçeada İlçe
14:00
Küçükkuyu Gençlerbirliği - Biga Adaspor
Küçükkuyu Belde
14:00
Lapsekispor - Karabiga Belediyesi Gsk
Lapseki İlçe
14:00
Ç.Kale Dardanel Sk - Geliboluspor
18 Mart Stadyumu
14:00
Yeni Çanspor - Kepezspor
Çan İbrahim Bodur
15:00
Hastanebayırı Gsk - Gümüşçayspor
18 Mart Suni Çim
Futbol 1.Amatör Lig
13:00
Ç.Barbarosspor - Çardakspor
18 Mart Suni Çim
15:00
Bayırköyspor - Kocatepe Gsk
G.Bolu Mehmetçik
15:00
Ayvacık Belediyespor - Güneylispor
Ayvacık İlçe
Futbol U 16 Ligi
16:00
Onurspor - Ç.Kale Gençlerbirliği
Küçükkuyu Belde
Futbol Çanakkale Ustalar Ligi Turnuvası
15:00
Gökçeada Masterler - Boğazgücü Masterler
Gökçeada İlçe
Basketbol U 18 Genç Erkekler
14:30
Ç.Kale Belediye(A) - Biga Gelişim S.K.
Anafartalar S.S.
Basketbol U 16 Yıldız Erkekler
16:00
Türk Telekomspor - Işık Gençlik S.K.(A)
Anafartalar S.S.
Basketbol U 14 Küçük Kızlar
13:00
Geliboluspor - Ayvacık Bel. S.K
Gelibolu Mehmet Akif Ersoy Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi S.S.
Basketbol U 14 Küçük Erkekler
13:00
Dev Adam Potanın R.S.K. - Optimum S.K.
Anafartalar S.S.
Yelken
11:00
Atatürk'ü Anma Kupası Yelken Yarışları
Belediye Su Sporları Merkezi
11.11.2019 PAZARTESİ
Futbol 1. Amatör Lig
14:00
Yeşil Bayramiçspor - Yenicespor
Bayramiç Atatürk
Voleybol
18:00
Ç.Kale Bld(A) - Biga Çiçeklidede
Anafartalar S.S.
19:30
Ç.Kale Bld(B) – Fenerspor
Anafartalar S.S.
12.11.2019 SALI
Basketbol U 18 Genç Erkekler
18:00
Ç.Kale Belediye (B) - Işık Gençlik S.K.
18 Mart S.S.
Voleybol
19:00
Atatürk İlk.Ve Ortaokulu - Pazarköy Şehit Halil Kandemir İlk.-Ort
Yenice S.S
Voleybol
16:30
Fenerspor - Ç.Kale Bld(B)
18 Mart S.S
13.11.2019 ÇARŞAMBA
Basketbol U 16 Yıldız Erkekler
19:00
B.A.S.K(A) - Işık Gençlik S.K.(B)
Anafartalar S.S.
Voleybol
17:30
Ç.Kale Bld(B) - Ç.Kale Bld(A)
Belediye S.S
Voleybol
19:00
Reyan Bodur And.Lis. - Çal İlk.-Prtaokulu
Yenice S.S
21:00
Mesleki Teknik Ve And. Lisesi - Kalkım İlk-Ortaokulu
Yenice S.S
14.11.2019 PERŞEMBE
Basketbol U 18 Genç Erkekler
19:00
Işık Gençlk S.K - Ç.Kale Belediye(A)
Anafartalar S.S.
Voleybol
20:00
1.Ve 2. Maçların Galipleri
Yenice S.S
15.11.2019 CUMA
Basketbol U 18 Genç Erkekler
19:00
Ç.Kale Belediye(B) - Ç.Kale Belediye(A)
18 Mart S.S
Satranç
19:00
Yıldızlar İl Birinciliği (13-18 Yaş) Satranç Turnuvası
Çomü Ösem