Çanakkaleli Taekwondocularımızdan Zeynep Gonca Erdoğan, Defne Özmen, İbrahim Buğra Duman ve antrenörleri Asuman Pişkin ile 18 Mart Spor Kulübü Başkanı Önder Ergül İl Müdürümüz Aziz Sinan Alp’i ziyaret etti.

Sporcularımızdan Zeynep Gonca Erdoğan 10-14 Eylül 2019 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleşen Minikler Türkiye Şampiyonası’nda 7 maç alarak 50 kg bayanlarda Türkiye Şampiyonu oldu. Defne Özmen 13-16 Şubat 2019 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşen 6. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’nda ikinci oldu ve 25-30 Haziran 2019 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleşen Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda beşinci oldu. Aynı yarışta İbrahim Buğra Duman ise Türkiye üçüncüsü oldu. Başarılı sporcularımızdan Zeynep Gonca Erdoğan ve Defne Özmen 2020 yılında milli takıma girmeye hak kazandılar.

İl Müdürümüz Aziz Sinan Alp ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek başarılı sporcularımız ile antrenörlerini tebrik etti ve çeşitli hediyeler takdim etti.

Sporcularımız Zeynep Gonca Erdoğan, Defne Özmen, İbrahim Buğra Duman ve antrenörleri Asuman Pişkin ile Semih Güvenç’i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.