Özel Sporcular Bowling Etkinliğinde Gönüllerince Eğlendiler

3 Aralık Engelliler Günü nedeniyle Çanakkale Özel Sporcular İl Tertip Kurulunun düzenlediği bowling etkinliğinde özel sporcular gönüllerince eğlendiler.

6 ARALIK 2018 / Mehmet Erben Arslan
HABERİNFOTOĞRAFLARI
3 Aralık Engelliler Günü nedeniyle Çanakkale Özel Sporcular İl Tertip Kurulunun düzenlediği Bowling etkinliğinde özel sporcular gönüllerince eğlendiler.
Özel Sporcular İl Tertip Kurulunun düzenlemiş olduğu etkinliğe Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Aziz Sinan Alp, Spor Şube Müdürümüz Sedat Bektaş, Çanakkale Özel Sporcular İl Temsilcisi Güngör Sağır, Özel Sporcular Tertip Kurulu üyeleri ve özel sporcular katıldı. Düzenlenen etkinlikte özel sporcular bowling oynayarak gönüllerince eğlendiler. Etkinlikle ile ilgili açıklama yapan İl Müdürümüz Alp, şunları ifade etti:" Böyle anlamlı bir haftada bu etkinliği gerçekleştiren Çanakkale Özel Sporcular İl Tertip Kurulu üyelerine ve Çanakkale Özel Sporcular İl Temsilcisi Güngör Sağır’a teşekkür ediyorum" dedi. Alp daha sonra etkinliğe katılan özel sporcularla beraber bowling oynadı.Etkinlik toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.