Fair Play Adaylarının Dikkatine

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Fair Play bilincinin ülke genelinde yaygınlaşması ve benimsenmesi faaliyetleri kapsamında örnek davranışlar sergileyen kişi, kurum ve kuruluşların takdir ve kuruluşların takdir ve tevşik edilmeleri, toplumun ve özellikle yetişmekte olan genç kuşakların bu yönde özendirilmeleri için her yıl “Türkiye Fair Play Ödülleri” vermektedir.

8 OCAK 2018 / Mehmet Erben Arslan
HABERİNFOTOĞRAFLARI
“Sportif Davranış”, “Sportif Kariyer”, ve “Sportif Tanıtım” dallarında Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi  (TMOK) 2017 Fair Play Ödülleri için aday belirleme süreci başlamış bulunmaktadır. Aday gösterilmesi için doldurulması gereken “2017 Türkiye Fair Play Ödülü Aday Formu” Ek’te sunulmakta olup ayrıca (TMOK) resmi web sitesi adresinden de indirilebilir. Aday göstermek isteyebileceğiniz kişi, kurum ve kuruluşlarla ile olayın/ davranışın 2017 yılı içerisinde gerçekleşmiş olması, adaylık gerekçesi ile açıklayıcı ve (gerektiği takdirde) kanıtlayıcı belgelerin Aday Formu’na eklenmesi gerekmetedir.
Aday Formları en geç 28 Şubat 2018 Çarşamba günü akşamına kadar. Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Fair Play Komisyonu, Olimpiyat evi, Ataköy/İstanbul adresine posta ile veya TMOK ’un (0212) 560 00 55 numaralı faksına yada info@olimpiyat.org.tr e posta adresi üzerinden TMOK Fair Play Komisyonu’na ulaştırabilirsiniz.