Çanakkale Okul sporları Gençler Güreş İl Birinciliği Sona Erdi

Çanakkale Okul Sporları Gençler Greko-Romen ve Serbest Güreş İl Birinciliği müsabakaları yapılan final maçlarıyla sona erdi.

6 OCAK 2018 / Mehmet Erben Arslan
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Çanakkale Okul Sporları Sençler Greko-Romen ve Serbest Güreş İl Birinciliği müsabakaları yapılan final maçlarıyla sona erdi.
5-6 Ocak 2018 tarihleri arasında Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 18 Mart Spor Salonunda düzenlenen Okul Sporları Gençler Güreş İl Birinciliği müsabakalarına yaklaşık 60 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi. Okul Sporları Gençler Güreş İl Birinciliğinde sporcular dereceye girebilmek için birbirleriyle kıyasıya mücadele ettiler. Müsabakaların sonunda dereceye giren sporculara ve takımlara kupa ve madalyaları Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Sedat Bektaş, Çanakkale Güreş İl Temsilcisi Cem Özden, Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yenice Şube Müdürü Nurullah  Sert, Çanakkale Okul Sporları İl Temsilcisi İsmail Hakkı Şenel, Çanakkale Okul Sporları Yürütme Kurulu Üyesi Tezcan Kaya ve Beden Eğitimi Öğretmenleri tarafından verildi.